5. Budaörs Kupa - 2013

2013. május 25-én, öt év kihagyás után rendeztük meg az 5. Budaörs Kupa, utánpótlás korosztályok részére kiírt versenyünket.
A Budaörs Kupa ebben az évben először a minden igényt kielégítő, új városi sportcsarnokban kapott helyet.
A várakozást felülmúlva 28 klub tisztelte meg rendezvényünket, köztük Városunk szerb testvérvárosa, Magyarkanizsa is.
A négy korcsoportban 290 versenyző nevezett és vívott küzdelmeket, négy szőnyegen !
Szakosztályunkat 26 versenyző képviselte. Sajnos a Budaörsi Városi Sport-nap, az iskolák közötti versengés ugyanerre az időpontra esett, így nem tudtunk teljes csapatunkkal jelen lenni ezen a versenyen.

A csapatversenyt az RHDSE nyerte 150 ponttal, második a Judo SZK lett - 116 ponttal, Budaörs csapata a harmadik helyen végzett 104 ponttal.