Serdülő Diákolimpia - 2014. március 1. BHSE

2014.03.03 12:52

Serdülő versenyzőink szombaton a BHSE judotermében Országos Diákolimpián vettek részt. Egészen pontosan egy részük, ugyanis Nagy Dominik, Bleier Áron, Hullé Bence betegség miatt kihagyni kényszerültek a rangos versenyt.

Nehéz dolga volt versenyzőinknek, hiszen a többség első évesként a korcsoport "újonca"-ként indult.

Egyedül Baczoni Sára volt aki az idősebb (2000-es) korosztályt képviselte. Sára első mérkőzését fölényesen nyerte, a döntőbejutás viszont nem sikerült. Érezhető volt a hosszú kihagyás a versenyzés terén. A bronzmeccsen azonban javított, ellenfelét legyőzve a dobogó harmadik fokára állhatott, bronzérmes lett.

A fiúk között a 36 kg-ban Beringer Dominik szintén simán hozta az első meccset. A következő meccesn vereséget szenvedett, így a vigaszágon folytathatta a versenyt. Sajnos itt sem sikerült a javítás, Dominik a hetedik helyen végzett. Hasonlóléppen a hetedik helyen végzett Murányi Tamás (50 kg) is.

Reméljük, hogy Baján javítani tudnak versenyzőink.