Felnőtt/Junior Magyar Kupa 2022. február 19. / ÚTE

2022.02.19 16:59

A Horváth István judo-csarnokban rendezték meg a 2022. évi Magyar Kupa versenyt felnőtt és junior koroszályok részére.

A Budaörsi SC judo szakosztályát öt versenyző képviselte. A lányoknál 63 kg-ban FERENCZ Virág aranyérmes lett. A 70 kilós női mezőnyben VASS Eszter szintén a dobogó legfelső fokára állhatott fel. A +78 kg-ban ÓDOR Veronika ma bronzéremmel térhetett haza.

A fiúknál 73 kg-os súlycsoportban MURÁNYI Tamás négy győzelemmel került a döntőbe. A döntőben vereséget szenvedett, ezüstérmes lett. Nem kis teljesítmény így sem, hiszen Tomi közel két év kihagyás után először állt tatamira verseny körülmények között.

A 100 kilós fiúk között az örökifjú HORVÁTH Tamás ezúttal helyezetlenül zárta a versenyt.

Sajnos sérülés és betegség miatt két versenyzőnk (BERTALAN Balázs és SÁRI Patrik) nem tudott részt venni a versenyen.

Jobbulást Nekik! A részt vevő versenyzőknek pedig gartulálunk! Az éremtáblázat harmadik helyén végzett a Budaörsi SC csapata!