Budapest Bajnokság 2015

2015.10.25 09:05

Hosszú műszakban voltunk október 24-én az UTE judotermében. Az idei Budapest Bajnokságon hat Budaörsi versenyzőt neveztünk.

A legfiatalabbak között Murányi Ádám a 24 kg-ban és Kiss Szabolcs a 30 kg-ban állhatott tatamira. Ádi valamennyi mérkőzését magabiztosan nyerte, így az eredményhirdetéskor a dobogó legfelső fokára állhatott fel, Budapest Bajnok lett !

Kiss Szabi ezen a versenyen kénytelen volt megelégedni az ötödik helyezéssel.

A diák C korcsoportos lányok között szerepelt Ódor Veronika, ő bronzérmes lett.

A diák C-s fiúk 33 kilós súlycsoportjában Kiss Levente három nyert meccs után állhatott tatamira a döntő mérkőzésre. Levi magabiztosan hozta ezt a meccset is, így megszerezte a második budaörsi aranyéremet, Budapest Bajnoki címet !

Késő délután kezdődött csak a fiatalabb korcsoportok után a serdülők versenye. A Budaörsiek közül Beringer Dominik (50 kg) és Murányi Tamás (66 kg) kezdte meg a kűzdelmek sorát. Mindketten négy-négy győztes meccsel súlycsoportjuk győztesei lettek, ezzel még két aranyat felírva a Budaörsiek számlájára.

Mérlegünk ezen a versenyen : hat versenyző, négy aranyérem, egy bronzérem és egy ötödik helyezés !