VETERÁN EURÓPA BAJNOKSÁG 2015 !

2015.05.29 21:55

HOVÁTH TAMÁS és SZASZKÓ ÁKOS EURÓPA BAJNOKOK !

2015. május 28-31 között Magyarország, Balatonfüred a helyszíne a 2015. évi Veterán Judo Európa Bajnokságnak. Az EB második versenynapján, pénteken a budaörsi judomesterekért is izgulhattunk.

Az M3 korcsoportban a 73 kg-ban Büki Péter bronzérmet szerzett, míg Horváth Tamás egy korcsoporttal és néhány súlycsoporttal feljebb, az M4 100 kg-os mezőnyében valamennyi ellenfelét legyőzve Veterán Európa Bajnoki címet szerzett !

a képen balról a második Horváth Tamás (M4 100 kg),     Szaszkó Ákos (M2 90 kg) a képen balról a második

2015. év Veterán Európa Bajnokai

Szombaton Szaszkó Ákos az M2 90 kilós súlycsoportjában mérette meg magát.Orosz, cseh és osztrák ellenfelek legyőzésével jutott be a döntőbe. A fináléban ismét egy orosz versenyzővel kellett megkűzdenie. Ákos egy wazarival verte ellenfelét és ezzel a győzelemmel megszerezte a második budaörsi Európa Bajnoki címet !