Ifjúsági "B" Magyar Bajnokság 2014

2014.11.23 08:49

A Ceglédi sportcsarnok adott otthont a 2014. évi Ifjúsági "B" korcsoport Országos Bajnokságának. Beringer Fatime egy súlycsoportváltás után már a második Magyar Bajnokságán vesz részt 48 kg-ban. Néhány héttel ezelőtt az U23 korcsoportban első helyezett lett.

Most az Ifjúsági "B" Magyar Bajnoki címért állt tatamira. A kilenc fős mezőnyből egyetlen párosnak kellett bemérkőzni a nyolc közé... természetesen Fati volt a bemérkőzés egyik résztvevője. Nagyon bemelegedni nem tudott ezen a meccsen, tíz másodperc alatt ipponnal verte ellenfelét. A négy közé jutásért az UTE versenyzőjével kellett megverekednie, egy yuko-val ismét fati nyert. A döntőbejutásért vívott küzdelemben a Szatymazi Kopasz Fanni bizonyult jobbnak, szintén egy yuko-val. Fati a bronzéremért kűzdhetett... és kűzdött is... fölényesen verte Bajai ellenfelét, így Fati 2014-ben a harmadik Magyar Bajnoki érmét szerezte, ezúttal egy Magyar Bajnoki bronzérmet !