ATOM KUPA 2014 - PAKS

2014.09.30 22:09

2014. szeptember 27-28-án Pakson az Atom kupán léptek tatamira a diák, serdülő és ifjúsági korcsoportok versenyzői.

Szombaton a diák korcsoportok küzdelmeire került sor. Diák "C" korcsoportban Csató Barnabás (30 kg) míg a diák "A" lányok között Hullé Panka (56 kg) képviselte klubunkat.

Csató Barni az előző heti két aranyhoz ezúttal egy ezüstérmet gyűjthetett be, csak a döntőben talált legyőzőre.

Hullé Panka a nehéz mezőnyben egy értékes bronzérmet mondhat magáénak.

(balról - jobbra) Hullé Panka, Kovács Bence és Csató Barnabás

Vasárnap a serdülők és az ifik mérkőzhettek meg. Serdülő korcsoportban Nagy Dominik, Beringer Dominik, Bleier Áron, Murányi Tamás, míg az ifik között Beringer Fatime, Sárhegyi Gábor és Kovács Bence kűzdhetett.

A serdülők között Murányi Tomi (55 kg) hat mérkőzéssel (öt nyertes és egy vesztes meccs) ért el a bronzéremig. Az ifiknél Beringer Fatime ezúttal a 48 kg-ban szerezte meg az elsőséget, aranyérmes lett. Sárhegyi Gabi (73 kg) négy meccset vívva a döntőbe verekedte magát, ahol végül alul maradt ukrán ellenfelével szemben, így ezüstérmet szerzett. Kovács Bence az ötödik helyet tudta megszerezni a 81 kg-os fiúk között.